^Į viršų

Bluegrass muzikos puslapis

„Piknik Country Mrągowo“

Šį savaitgalį vyks festivalis „Piknik Country Mrągowo“ Lenkijoje, Mrągowo mieste. Pagrindinė žvaigždė šeštadienį (07.29) - bluegrass grupė iš JAV „RapidGrass. Bilietų dar yra.

Sensacinga žinia!

„Della Mae“Iki pat praėjusio penktadienio festivalio „Country Piknik Mrągowo 2016“ organizatoriai slėpė didžiosios festivalio žvaigždės pavadinimą. Jau žinome pritrenkiančią naujieną. Tai bluegrass grupė iš JAV „Della Mae“ Ši grupė gros Mrągowo anfiteatro scenoje 2016.07.30 dieną. Taigi geras bluegrassas Lenkijoje liepos pabaigoje.

Alg

Žinutė

Algirdas, Daiva ir Christopher „Bambalynėje“

Algirdas, Daiva ir Christopher „Bambalynėje“

Paskutinę spalio savaitę darbo reikalais Vilniuje lankėsi festivalio La Roche Bluegrass vadovas Christopher Howard-Williams. Šeštadienio vakare su juo aplankėme „Bambalynę“. Buvo gražus vakaras. Jau du Lietuvos kolektyvai „MAG Grass“ ir „Vydraga+“ lankėsi šiame festyvalyje. Buvo aptartos tolimesnės galimybės. Nuotraukėlėje Algirdas, Daiva ir Christopher.

IBMA Awards 2015

TarThe Earls of Leicesterptautinė Bluegrass Muzikos Asociacija išdalino šių metų apdovanojimus. Net keturiose kategorijose nugalėjo grupė The Earls of Leicester. Labiausiai džiugu, kad po beveik penkerių metų pertraukos asociacija galų gale vėl grįžo prie gero tradicinio bluegrasso įvertinimo.

Metų atlikėjas - The Earls of Leicester

Metų vokalistė - Rhonda Vincent

Skaityti daugiau: IBMA Awards 2015

La Roche Bluegrass 2014

La Roche Bluegrass 2014Nedideliame Prancūzijos miestelyje La Roche – Sur – Foron liepos 30 – rugpjūčio 3 dienomis įvyko IX bluegrasso muzikos festivalis – konkursas, kuriame kaip visuomet, grojo 10 konkursinių grupių, apie 10 JAV ir Europos šios muzikos žvaigždžių ir dar apie 30 mažiau žinomų kolektyvų ir debiutantų. Toks buvo ir mūsų projektas „Vydraga+“, atstovujantis Lietuvą. Sekėsi tikrai neblogai, patikome ir publikai, ir komisijos nariams (nors dalyvavome ne konkurse), bet nebūna, kad viskas būtų gerai – garsininkai vis tiek sugebėjo sugadinti mūsų baigiamąją programos dainą ir baigėme visai akustiškai, taigi taip sublizgėjome ir užsidirbome daug gerų „balų“.

Skaityti daugiau: La Roche Bluegrass 2014

Copyright © 2007-2017. bluegrass.lt