^Į viršų

Bluegrass muzikos puslapis

La Roche Bluegrass 2013

„East West“Šių metų Liepos 31 - Rugpjūčio 4 dienomis Prancūzijoje vyko VIII festivalis La Roche Bluegrass 2013. Jau ketvirtą kartą stebėti šio renginio, ar net jame darbuotis vyksta klubo „Country saloon“ nariai. Šie metai ypatingi – pirmą kartą buvo pristatyta grupė iš Lietuvos. Šiemet tas džiaugsmas teko Aleksandro Belkino vadovaujamai „MAG‘Grass“. Mūsų grupė dalyvavo nekonkursinėje programoje, o Algirdas Klova jau ketvirtąjį kartą dirbo tarptautinės jury komisijos sudėtyje.

Skaityti daugiau: La Roche Bluegrass 2013

La Roche Bluegrass festivalis 2011

La Roche Bluegrass festivalis 2011Rugpjūčio 3 -7 dienomis Prancūzijoje vyko VI festivalis La Roche Bluegrass 2011. jau trečią kartą stebėti šio renginio, ar net jame darbuotis vyksta klubo „Country saloon“ nariai.

La Roche Sur Foron - miestelis Prancūzijos pietryčiuose, maždaug 30 km. nuo Ženevos (Šveicarija) ir apie 40 km. nuo aukščiausio Europos kalno Monblano (Montblanc). Miestelio centras - gražus nedidelis slėnis tarp kalnų, su istorine pilimi, nuostabia St. Jean – Baptiste bažnyčia, viduramžius menančiais namais ir upėmis, juosiančiomis šį gražiausiomis gėlėmis apsodintą Prancūzijos lopinėlį.

Skaityti daugiau: La Roche Bluegrass festivalis 2011 

La Roche Bluegrass Festivalis 2010

La Roche40 koncertų, 31 grupė iš Europos ir JAV – taip buvo reklamuojamas penktasis Bluegrass muzikos festivalis La Roche Sur Foron mieste Prancūzijos pietryčiuose, 30 km. nuo Ženevos (Šveicarija). Matytiems vaizdams iš pernykščio festivalio ir Algirdo pasakojimams neatsispyrė du klubo Country Saloon nariai – Lina su Rimantu. Nutarėme paįvairinti savo atostogas dar ir gera muzika.

Skaityti daugiau: La Roche Bluegrass Festivalis 2010 

La Roche Bluegrass Festivalis

La Roche Bluegrass Festivalis Rugpjūčio 2 dieną Prancūzijos miestelyje La Roche baigėsi penkias dienas trukęs bluegrass muzikos forumas, laikomas didžiausiu Europoje. Tai ne tik 40 koncertinių pasirodymų didžiojoje scenoje bei miestelio gatvėse ir aikštelėse, o taip pat ir aplinkiniuose miesteliuose. Tai 35 grupių iš 12 Europos šalių ir 5 JAV žvaigždžių koncertai, renginiai vaikams ir jaunimui, meistriškumo pamokos, jam session, folk šokiai (square dance), mugė ir daug visokių atrakcijų, pvz. gatvės muzikos instrumentai vaikams. Svarbiausias forumo renginys – EWOB organizuotas geriausių Europos bluegrasso grupių konkursas, kuriame dalyvavo 12 Europos kolektyvų, kuriuos vertino 12 žmonių komisija iš 9 Europos šalių.

Skaityti daugiau: La Roche Bluegrass Festivalis

Copyright © 2007-2017. bluegrass.lt