^Į viršų

Bluegrass muzikos puslapis

Festivalis „Vilnius Bluegrass 2008“ baigėsi

„Vilnius Bluegrass“Baigėsi festivalis „Vilnius Bluegrass 2008“. Vš.Į „Muzikonas“ ir klubas „Country saloon“ dėkoja visiems muzikantams, klausytojams, rėmėjams, padėjėjams, darbuotojams ir laukia jūsų visų 2009 metais lapkričio 20-21 dienomis Vilniaus rotušėje, penktajame festivalyje „Vilnius Bluegrass“. Neužilgo mūsų svetainėje pradėsime pristatinėti būsimojo festivalio žvaigždes. Daugelis festivalio dalyvių jau žinomi, tačiau iš Lietuvos muzikantų vis dar laukiame naujų projektų, grupių, programų.

Festivalio „Vilnius Bluegrass 2008“ dalyviai

Thomas BaileyThomas Bailey – JAV. American CenterIšskirtinė asmenybė bluegrass ir old time muzikos pasaulyje. Jo garsas, stilius ir ekspresija išduoda jo didelę meilę pietiniam styginių muzikos stiliui. Gimęs ir augęs Pietvakarių Virdžinijoje, apdovanotas nepaprastai didele muzikavimo energija ir giliu baritonu (balsu). Multi instrumentininkas, puikiai valdantis smuiką, gitarą ir kontrabosą.

Daugiau apie Thomas Bailey:

http://www.myspace.com/thomasbailey

http://www.thomasbaileymusic.com/

Skaityti daugiau: Festivalio „Vilnius Bluegrass 2008“ dalyviai 

„Vilnius Bluegrass 2008“

Vilnius BluegrassVš.Į „Muzikonas“ ir klubas „Country Saloon“, drauge su Vilniaus Rotuše ir Europos bluegrass‘o asociacija EWOB šių metų lapkričio 21-22 dienomis Vilniaus Rotušėje rengia jau ketvirtąjį bluegrass‘o muzikos festivalį „Vilnius Bluegrass 2008“.

Skaityti daugiau: „Vilnius Bluegrass 2008“

Copyright © 2007-2017. bluegrass.lt